24 травня, 2022, 15:55

Національна агенція з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) до 31 травня 2022 року буде приймати заявки на конкурс з пошуку управителя для танкера «VOLGONEFT-268», повідомляє сайт агенції.

Нагадаємо, що судно було задіяно у логістичних операціях рф на річці Дунай. VOLGONEFT-268 виявлено під час перевірки акваторії Чорноморська співробітниками ДБР, регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби та відділу Одеського прикордонного загону.

Власники намагались заховати під час війни нафтоналивний танкер «Волгонефть-268» на Іллічівському судноремонтному заводі, змінивши «прописку» корабля на Замбію.

Нагадаємо, на початку травня під час перевірки суден у акваторії Чорноморська, ДБР спільно з працівниками Регіонального управлінням морської охорони Держприкордонслужби та відділу Одеського прикордонного загону виявили «Волгонефть-268», який  власники намагались заховати під час війни  на Іллічовському судноремонтному заводі, змінивши «прописку» корабля на Замбію.