19 травня, 2022, 13:34

Київська прокуратура передала АРМА 20 вантажівок «МАЗ» та корпоративні права двох підприємств, пов’язаних з урядом Білорусі, повідомляє Київська міська прокуратура. 

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві за матеріалами ДСР НП України передано в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) 20 вантажівок «МАЗ» та корпоративні права двох підприємств.

Встановлено, що в місті Києві здійснюють свою діяльність два підприємства – ДП «АвтоМАЗ Україна» та ТОВ «З іноземними інвестиціями «Торговий Дім «МАЗ-Україна», кінцевими бенефіціарними власниками долі яких є державна структура, підконтрольна уряду РБ, а тому є значний ризик у прийнятті рішень керівництвом вказаних підприємств на шкоду державній безпеці України.

Під час слідства, розпочатого за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України, на згаданих підприємствах проведено обшуки, у ході яких вилучено 20 вантажівок марки «МАЗ» на загальну суму понад 20 млн грн.