26 травня, 2022, 14:05

Київська міська прокуратура передала Національній агенції з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) ще 60 одиниць білоруської техніки на суму понад 200 млн гривень, йдеться в офіційному повідомленні відомства.

Прокуратура відкрила процесуальне впровадження за фактом привласнення державних коштів, що виділялись на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, а також можливого фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України).

В межах слідства досліджується діяльність ряду білоруських компаній, які функціонують в місті Києві та на території інших регіонів України.

Під час слідства арештовано 60 одиниць будівельної техніки вказаних компаній, зокрема екскаватори, катки, навантажувачі, бульдозери, машини для утримання доріг, автогрейдери, автогудронатори, генератори, трактори тощо на загальну суму понад 200 млн грн.

За даними НафтоРинку арештоване майно належить ТОВ "ПЕТРОЛ АВТОТРАНС".