Новий інформаційний продукт

Ціни на дизпальне з доставкою по регіонах України

З огляду на інфраструктурні зміни поставок пального до України через війну з росією, НафтоРинок у липні 2022 р. запускає новий інформаційний продукт Diesel DDP (Delivered Duty Paid). Два рази на тиждень, у вівторок та четвер, ми формуємо прайси дизпального з доставкою по регіонах автонормами. Враховуючи, те, що частка поставок дизпального бензовозами з Європи зростає кожен місяць, саме цей сегмент поставок є впливовим ціновим орієнтиром для ринку. Кожен споживач, будь-то аграрій чи перевізник, або власник регіональної мережі АЗС знайде в Diesel DDP постачальника ресурсу на свої об’єкти.

Вартість підписки на цінову інформацію «Diesel DDP» – 1800 грн/міс.

НафтоРинок єдина в Україні компанія, яка щодня збирає детальну інформацію по цінах на пальне.

Фахівці компанії щодня контактують з понад 500 трейдерами з усіх регіонів України, збираючи пропозиції щодо оптових і роздрібних цін на дизпальне, бензини та скраплений газ по областях.

Збір даних здійснюється щодня з 9:00 до 15:00. Ціновий моніторинг НафтоРинку охоплює найбільших та регіональних учасників ринку, пропозиції з понад 300 нафтобаз та ГНС, великих залізничних вузлів та морських терміналів. Крім того, НафтоРинок щодня виконує детальний аналіз роздрібних цін на пальне на АЗС та АГЗС.

Перелік даних про ціни на пальне в Україні

  • Крупний гурт fuels (ціни на оптові партії на бензини та дизпальне, залізничні цистерни на станціях та морських перевалках, інформація обмежена на час військового стану);
  • Дрібний гурт fuels (ціни на дрібнооптові партії на бензини та дизпальне автоцистернами з нафтобаз по областях, інформація обмежена на час військового стану);
  • Diesel DDP (ціни на дизпальне з доставкою бензовозом по областях, Вт, Чт) NEW!
  • Роздріб fuels (ціни на бензини та дизпальне на АЗС по областях);
  • Гурт LPG (дрібнооптові партії на скраплений газ у газовозах з ГНС по областях);
  • Роздріб LPG (ціни на скраплений газ на АЗС та АГЗС по областях);
  • Котирування нафти (на європейському та світовому ринках - Brent, WTI)

Пакет цінової інформації включає перелік даних, що направляється з понеділка по п'ятницю після 15:00

Цінову інформацію про пальне використовують в роботі виробники, імпортери/експортери нафтопродуктів, трейдери та великий пул споживачів. Багаторічними підписниками НафтоРинку є транспортні компанії, включаючи філії АТ «Укрзалізниця», «Київпастранс» та інші, аграрні холдинги та малі господарства, ГОКи, великі та середні промислові підприємства, бурові компанії.

Вартість Цінової інформації з січня 2023 р. становить 2400 грн/міс.

Замовляйте пробну розсилку

+38 (044) 425-55-56

info@expro.com.ua.

До уваги оптових трейдерів!

Повідомити актуальні цінові пропозиції Вашої компанії можна за тел. +38 (044) 425-55-56 або на e-mail info@expro.com.ua в форматі: компанія, телефон, марка і клас пального, ціна, виробник, базис відвантаження.

Ціни на пальне в Україні

Надішліть заявку Ми зв'яжемося з вами для надання додаткової інформації