14 березня, 2024, 17:28

Антимонопольний комітет (АМКУ) надав ПАТ «Укрнафта» дозвіл на концентрацію активів «Глуско». Про це йдеться у рішенні АМКУ, опубліковані на його сайті.

АМКУ задовольнив усі заявки «Укрнафти» на концентрацію компаній, пов’язаних зі зрадником Віктором Медведчуком.

«Укрнафта» подала заявки на концентрацію 31 січня 2024 року. Зокрема, йдеться про такі компанії: ТОВ «Глуско Рітейл», ТОВ «Роксолана», ДП «ДОБРОБУТ» КОМПАНІЇ «ГЛУСКО ЕНЕРДЖІ МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІ ЛІМІТЕД», ТОВ «Каскад-Агросервіс», ПП «НРО», ТОВ «УНТ-Центр», ТОВ «ТФК «Європа ЛТД», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «КЕРШЕР», ТОВ «Тиса», ТОВ «Л.Б.П.», ТОВ «Газ-Груп», ТОВ «Юкон», ТОВ «Авіаційна паливно заправна компанія», ПП «Каскад», ПП «Трейд Нафта Комплект», ДП «Блізнєци», ТОВ «Трансбуд».

Нагадаємо, 1 лютого повідомлялося, що «Укрнафта» досягла компромісу з АРМА у справі про передачу їй арештованих АЗС Glusco: держкомпанія перерахувала до бюджету 21 млн грн і готується прийняти в своє управління ці активи.

Учора в АРМА заявили, що виграли судову справу проти «Нафтогаз Ойл Трейдингу» (НОТ) про розірвання з компанією в односторонньому порядку договору про управління АЗС «Глуско».