ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «ГОЛДАРІ» 4,2 млн грн заборгованості за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру (держава Україна в особі Міністерства оборони України, НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»); директор – Сергій Корецький) у квітні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ГОЛДАРІ» (власник та директор – Алла Нечепоренко) про стягнення 4,2 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору поставки нафтопродуктів в частині повної та своєчасної оплати за поставлений товар. 

У відзиві на позов відповідач заперечував проти задоволення позовних вимог, посилаючись на те, що строк оплати за поставлений позивачем товар за спірним договором не настав. 

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 21.06.2023 позов задоволено: з ТОВ «ГОЛДАРІ» стягнуто 4,2 млн грн основного боргу, 62,5 тис. грн судового збору. Не погодившись із зазначеним рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просив рішення господарського суду скасувати. Постановою Центрального апеляційного господарського суду від 16.10.2023 апеляційну скаргу ТОВ «ГОЛДАРІ» залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.