21 листопада, 2023, 17:30

ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «НАФТОПРАЙД» 3,6 млн грн боргу за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру (держава Україна в особі Міністерства оборони України, НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»); директор – Сергій Корецький) у липні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «НАФТОПРАЙД» (власник та директор – Андрій Кравцов) про стягнення заборгованості в сумі 3,6 млн грн, з яких: 2,6 млн грн боргу за договором, 920,8 тис. грн суми інфляційного збільшення та 140,2 тис. грн 3% річних. Також позивач просив суд стягнути судовий збір в розмірі 54,3 тис. грн. Позовні вимоги обґрунтовані порушенням умов договору поставки нафтопродуктів в частині оплати за поставлений товар. 

Проаналізувавши наявні матеріали справи та умови укладеного між сторонами договору, господарський суд зазначив, що відповідач не виконав належним чином своїх зобов’язань за договором та не спростував факт постачання позивачем товару за договором. Відтак, позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі. Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 12.10.2023 з ТОВ «НАФТОПРАЙД» стягнуто заборгованість за договором поставки нафтопродуктів в сумі 2,6 млн грн, 3% річних в розмірі 140,2 тис. грн, інфляційні втрати в розмірі 920,8 тис. грн та судовий збір у розмірі 54,3 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.