ТОВ «ВЕСТ КАРД» стягнуло через суд з ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» 431,1 тис. грн боргу за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

ТОВ «ВЕСТ КАРД» (власники – ТОВ «ДУКАТ» та ВКФ «ВІТА-АВТО» у формі ТОВ; директор – Андрій Шаповалов) у травні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» (власники – Михаліна Лабунська та Олексій Шалаєв; директор – Анатолій Рекун) про стягнення 431,1 тис. грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем зобов’язань за договором поставки нафтопродуктів оптовими партіями, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 430,4 тис. грн, за прострочення сплати якої додатково нараховані 3% річних у сумі 672 грн. 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду міста Києва від 02.08.2023 з ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» стягнуто заборгованість у розмірі 430,4 тис. грн, 3% річних – 672 грн, витрати по сплаті судового збору в сумі 6,5 тис. грн та витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 5 тис. грн. 

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» у вересні цього року звернулось до апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просило скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове, яким в позові відмовити. Станом на зараз апеляційний розгляд справи триває.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.