27 листопада, 2023, 17:35

КП «БЛАГОУСТРІЙ» Борщагівської сільської ради стягнуло через суд з ТОВ «НАЗАРБЕСТ ТРАНС» 1,4 млн грн боргу за договором закупівлі пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

КП «БЛАГОУСТРІЙ» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області (власник – Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області) у липні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «М-7 ТРЕЙД» (26.07.2023 змінено назву на ТОВ «НАЗАРБЕСТ ТРАНС») (власник та директор – Назар Ділмуродов) про стягнення 1,4 млн грн заборгованості за неотриманий товар за договором закупівлі. 

Позов обгрунтовано невиконанням відповідачем умов договору закупівлі пального (предмет договору – нафта і дистиляти (дизельне паливо (в талонах), скраплений газ (в талонах), бензин А-95 (в талонах). На момент подачі позову вартість оплаченого та недотриманого від відповідача товару складала 1,4 млн грн, зокрема не отримано: дизельного палива – 70 тис. літрів; скрапленого газу – 8,6 тис. літрів. 

Оцінивши наявні в матеріалах справи письмові докази у їх сукупності, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог КП «БЛАГОУСТРІЙ» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Запорізької області від 03.10.2023 з ТОВ «М-7 ТРЕЙД» стягнуто 1,4 млн грн заборгованості за неотриманий товар, 21,6 тис. грн судового збору та 10 тис. грн витрат на професійну правничу допомогу.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.