ТОВ «ГЛОБАЛ ГАЗ» стягує через суд з ТОВ «СВГ-ТРАНС» 1,2 млн грн боргу за договором поставки пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ТОВ «ГЛОБАЛ ГАЗ» (власник та директор – Сергій Гаврилюк) у вересні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «СВГ-ТРАНС» (власник та директор – Олександр Зінчук) про стягнення 1,2 млн грн (506,8 тис. грн основного боргу, 334,6 тис. грн пені, 141,3 тис. грн інфляційних втрат, 227 тис. грн 3% річних). 

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору поставки пального в частині оплати товару у встановлений договором строк. Ухвалою Господарського суду міста Києва від 01.09.2023 відкрито провадження у даній справі, постановлено розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання). 

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 28.09.2023 вирішено здійснювати розгляд справи в порядку загального позовного провадження зі стадії відкриття провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.