5 грудня, 2023, 17:45

ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «ОРАС ПЛЮС» 4,2 млн грн заборгованості за поставлені нафтопродукти. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру (держава Україна в особі Міністерства оборони України, НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»); директор – Сергій Корецький) у червні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ОРАС ПЛЮС» (власник та директор – Сергій Булгак) про стягнення 4,2 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору поставки нафтопродуктів щодо своєчасної та повної оплати за нафтопродукти. 

Проаналізувавши наявні матеріали справи, умови укладеного між сторонами договору, господарський суд зазначив, що відповідач не виконав належним чином своїх зобов’язань за договором, тому позов підлягає задоволенню в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 21.09.2023 з ТОВ «ОРАС ПЛЮС» стягнуто 4,2 млн грн заборгованості за поставлені нафтопродукти та витрати по сплату судового збору у сумі 62,4 тис. грн. 

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.