15 листопада, 2023, 17:30

Красноградська окружна прокуратура Харківської області стягнула через суд з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» 167 тис. грн надмірно сплачених за договором закупівлі пального та визнала недійсними додаткові угоди. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

Красноградська окружна прокуратура Харківської області (керівник –  Дмитро Нестєров) в інтересах держави в особі Старовірівської сільської ради (голова – Микола Біндус) та Північно-східного офісу Держаудитслужби у червні цього року звернулась до Господарського суду Харківської області з позовом про стягнення з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» (власник – ПАТ «ТАТНЄФТЬ» ІМЕНІ В. Д. Шашина; директор – Рафаель Гайнутдінов) 167 тис. грн надмірно сплачених за договором грошових коштів; визнання недійсними додаткових угод; покладення на відповідача витрат по сплаті судового збору. 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог прокуратури в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Харківської області від 07.09.2023 з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» стягнуто грошові кошти у розмірі 167 тис. грн; визнано недійсними відповідні додаткові угоди та стягнуто 16,1 тис. грн судового збору сплаченого за пред’явлення позовної до суду. 

Крім того, ухвалою Господарського суду Полтавської області від 25.09.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за позовом Кротівського психоневрологічного будинкуінтернату до ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» про стягнення 32,7 тис. грн основного боргу за не отриманий товар (пальне) згідно з договором.

Це вже не перший випадок, коли з «Татнєфть-АЗС-Україна» в суді стягують борги за договорами про продаж нафтопродуктів. Нагадаємо, «Миргородтеплоенерго» стягує з «Татнєфть-АЗС-Україна» майже 900 тис. грн боргу, компанія «Полтавське ХПП» – 82,9 тис. грн боргу, а ПРАТ «ПОЛТАВСЬКЕ ХПП» – 82,9 тис. грн, а ТОВ «Люксонн» –324 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.