18 жовтня, 2023, 10:15

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили досудове розслідування стосовно очільника Шосткинської районної військової адміністрації, який під виглядом націоналізації вилучив 40 російських вагонів разом з дизпаливом та скрапленим газом, що належав українським компаніям. Про це повідомляється на сайті Державного бюро розслідувань. 

Згідно з даними слідства, у ніч перед широкомасштабною агресією рф проти України на територію нашої країни прибуло понад 40 російських залізничних вагонів, які перевозили продукцію українських компаній. Голова районної військової адміністрації вирішив вилучити це майно, кажуть у ДБР.

«У результаті було вилучено не лише російські вагони, але й те, що було в них: дизпаливо та скраплений газ. Надалі вагони з продукцією перегнали в інше місце та спустошили. Внаслідок цього українські компанії зазнали збитків на майже 30 млн гривень», – йдеться у повідомленні бюро.

Пізніше рішенням суду понад 40 російських вагонів було передано в управління АРМА. 

У лютому 2023 року розпорядженням Президента України посадовця було відсторонено від займаної посади. Він обвинувачується у неналежному виконанні службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років. Обвинувальний акт щодо нього вже направлено до суду.