Працівники ДБР викрили у Дніпрі організовану групу, яка під виглядом допомоги Збройним Силам України виманювала пальне у представників автозаправних станцій. Про це повідомляється на сайті ДБР.

Згідно з даними слідства, до групи входило шестеро військовослужбовців та четверо цивільних громадян. Вони підробляли листи від імені керівництва однієї із військових частин. У листах представників АЗС просили надати пальне для виконання бойових завдань підрозділами ЗСУ.

Представники АЗС протягом 4 місяців надавали паливо за цими листами, не підозрюючи про обман. Всього було надано понад 50 тонн бензину та дизельного пального загальною вартістю 2,5 млн гривень. Це пальне підозрювані перепродавали на території Дніпропетровської області, кажуть в ДБР.

Працівники ДБР повідомили учасникам організованої групи про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах та використанні завідомо підробленого документа (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

У фігурантів справи вилучені чорнові записи, підроблені штампи та печатки військової частини. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів фігурантам, йдеться у повідомленні правоохоронців.