11 серпня, 2022, 16:55

Суд арештував частину не реалізованого ПАТ «Укрнафта» скрапленого газу та передав його в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів, повідомляє прес-служба Державного бюро розслідування.

Нагадаємо, рішення було ухвалено за матеріалами кримінального провадження ДБР щодо протиправної реалізації за заниженими цінами зацікавленим структурам, скрапленого газу ПАТ «Укрнафта» протягом квітня – травня 2022 року. При цьому на засіданні аукціонного комітету була погоджена запропонована компанією біржа, яка не мала відповідної ліцензії.

«Працівники ДБР у червні 2022 року встановили, що під час воєнного стану у квітні поточного року ПАТ «Укрнафта» подала заявку на проведення аукціону з продажу скрапленого газу. Таким чином сума завданих збитків підприємству, у якому значна державна частка, може становити понад 300 млн гривень» - йдеться в прес-релізі.

При цьому, Укрнафта спростувала звинувачення ДБР.

ДБР арештувало зазначений скраплений газ. Досудове розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владоб або службовим становищем) триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурор

Джерело: Державне бюро розслідування