4 жовтня, 2023, 10:10

ДБР завершило розслідування стосовно організованої групи, яка привласнила майже 50 тонн пального, виділеного для ЗСУ. Про це повідомляється на сторінці ДБП у FaceBook.

Згідно з даними слідства, до групи входило шестеро військовослужбовців та четверо цивільних громадян. Вони підробляли листи від імені керівництва однієї із військових частин, у яких просили представників великих мереж АЗС надати пальне для підрозділів ЗСУ, що виконують бойові завдання.

Представники АЗС, не підозрюючи обману, на підставі сфабрикованих звернень віддали загалом майже 50 тонн бензину та дизельного пального на 2,5 млн гривень. «По факту ж, отримане таким чином паливо до ЗСУ не надходило. Ділки його продавали на території Дніпропетровської області, а отримані гроші ділили між собою», – стверджують у ДБР.

Дев’ятеро фігурантів обвинувачуються у шахрайстві з використанням підробленого документа, вчинені повторно організованою групою (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 190 КК України). Обвинувальний акт направлено до суду. Матеріали стосовно ще одного фігуранта виділено в окреме кримінальне провадження, яке ще триває.