29 вересня, 2023, 16:40

Компанія ORLEN активізує ребрендинг своєї мережі АЗС у Німеччині і планує до кінця поточного року збільшити кількість заправок під своїм брендом у цій країні до 100 од. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

«Ми прагнемо, щоб до початку 2024 року під брендом ORLEN вже працювало близько 100 станцій у Німеччині», – зазначив президент правління ORLEN Даніель Обайтек, якого цитує пресслужба компанії.

Процес впровадження бренду ORLEN супроводжується модернізацією об'єктів, а також розширенням пропозиції для клієнтів. Німеччина є одним з ринків, де компанія також планує інтенсивний розвиток мережі зарядних пунктів для електромобілів. Очікується, що тільки в найближчі два роки кількість зарядних пристроїв там збільшиться до понад 430 од, зазначається у повідомленні.

«Всі наші станції в Литві, Угорщині, Словаччині та майже всі в Чехії вже працюють під брендом ORLEN. Ми послідовно проводимо ребрендинг на закордонних ринках, щоб ORLEN асоціювався з широким спектром послуг найвищої якості. Це дозволяє нам уніфікувати нашу маркетингову та операційну діяльність, що в довгостроковій перспективі призведе до певної синергії», – розповів Обайтек. 

ORLEN Deutschland, що входить до складу ORLEN Group, наразі управляє 606 автозаправними станціями під брендами ORLEN та Star. Це ставить компанію на 6-те місце серед найбільших операторів АЗС у Німеччині. Останнім придбанням, завершеним у червні цього року, стало поглинання 17 «холодних» автозаправних станцій OMV.

Стратегія ORLEN 2030 передбачає розвиток мережі до щонайменше 3,5 станцій. Частка іноземних об'єктів має зрости до 45%. На кінець другого кварталу 2023 року кількість АЗС ORLEN становила 3157, з них 1238 од. знаходяться поза межами Польщі. Після завершення угоди та придбання австрійської мережі Turmöl кількість АЗС у мережі ORLEN збільшиться на 266, і компанія буде здійснювати роздрібну торгівлю пальним на семи європейських ринках.