2 листопада, 2023, 17:45

КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» стягнуло через суд з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» 866,4 тис. грн боргу за договором закупівлі пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» (власник – Миргородська міська рада; директор – Байрамов Камандар Іскяндар-огли) у червні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» (власник – ПАТ «ТАТНЄФТЬ» ІМЕНІ В. Д. Шашина; директор – Рафаель Гайнутдінов) про стягнення 866,4 тис. грн заборгованості згідно з договором закупівлі пального (дизельне паливо (в талонах); бензин А-92 (в талонах); бензин А-95 (в талонах). 

Позовну заяву обґрунтовано тим, що відповідач в порушення умов договору оплачений товар не поставив та не повернув грошові кошти, сплачені за цей товар. 

Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Рішенням Господарського суду Полтавської області від 30.08.2023 з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» стягнуто 866,4 тис. грн основного боргу та 2,7 тис. грн відшкодування витрат на сплату судового збору.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.

 

Схожі новини