18 вересня, 2023, 16:55

Цього року польська корпорація ORLEN майже подвоїла свою мережу АЗС у Словаччині: всі 90 заправок тепер працюють під її власним брендом. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Після завершення ребрендингу ORLEN зосереджується на розширенні своєї непаливної пропозиції та розвитку дистрибуції альтернативних видів палива, включаючи запуск перших зарядних пунктів для електромобілів. Також планується подальше зростання кількості АЗС, йдеться у повідомленні.

«У Словаччині лише за чотири роки ми створили одну з найбільших паливних мереж і прагнемо незабаром стати одним з трьох найбільших операторів АЗС у країні», – зазначив Даніель Обайтек, президент правління ORLEN. Він додав, що компанія робить ставку на розвиток електромобільності і незабаром планує запустити в країні водневу заправну станцію. Загалом до кінця 2030 року пункти зарядки будуть доступні на 40% станцій компанії в країні. До того часу ORLEN також планує запустити в Словаччині 20 водневих заправних станцій.

Група ORLEN працює в Словаччині з 2019 року і є однією з найбільш мереж на цьому ринку. Наразі її мережа займає четверту позицію за кількістю станцій. Наприкінці минулого року компанія мала 50 АЗС у Словаччині. Цього року їх кількість зросла до 90, частково завдяки придбанню 37 АЗС під брендом Slovnaft у компанії MOL. ORLEN щойно завершила їх ребрендинг, і тепер всі станції мережі в Словаччині працюють під одним брендом.

Стратегія розвитку ORLEN Group до 2030 року передбачає, що мережа АЗС компанії становитиме 3,5 тис. точок, 45% з них будуть розташовані за межами Польщі. На кінець другого кварталу 2023 року кількість АЗС ORLEN становила 3 157, з них 1 919 од. – у Польщі та 1 238 од. – на закордонних ринках: у Чехії, Литві, Німеччині, Словаччині та Угорщині. У липні компанія оголосила про купівлю австрійської мережі Turmöl. Після закриття угоди ORLEN вийде на сьомий для себе ринок, а кількість її АЗС збільшиться на 266 од.

Нагадаємо, у серпні Orlen відкрила свою 30-ту АЗС в Литві. Тепер її мережа АЗК є п’ятою за розміром в Литві, зазначають в компанії.

Крім того, минулого місяця компанія заявила, що до кінця року майже 90% станцій, що працюють у Чехії під брендом Benzina, змінять вивіску на ORLEN. Це зробить мережу ORLEN найбільшою в країні.