НафтоРинок пропонує Вашій увазі професійні консалтингові послуги з дослідження ринків нафти, газу та нафтопродуктів України. Дослідження НафтоРинка знайомлять інвесторів із роботою ринку, виділяють структуру бізнесу, сегментують за гравцями та напрямками.

За допомогою професійних досліджень менеджери компаній дають оцінку діяльності, захищають бюджети, зміцнюють кредитну історію у банках.

НафтоРинок здійснює детальний аналіз галузі за розділами:

  • Видобуток нафти та газу - найбільші компанії, родовища, обсяги видобутку, буріння, реалізація сировини: газові трейдери, ланцюжок вартості.
  • Транспортування — трубопровідні магістралі України, термінали: потужність, обсяги, тарифи.
  • Нафтопереробка — нафто- та газопереробні заводи, міні-НПЗ, технологічні схеми, історія розвитку, потужності, динаміка обсягів переробки та виробництво нафтопродуктів (повна номенклатура) з 1996 року, плани модернізації, ціни на нафтопродукти, що випускаються.
  • Нафтопродукти - обсяг, структура ринку в розрізі  регіонів; виробництво, імпорт-експорт, детальна статистика з реалізації та споживання бензинів, ДП, авіапалива; залишки нафтопродуктів по областях, галузям промисловості; залізничні тарифи та перевезення нафтопродуктів; динаміка цін на нафтопродукти (великий, дрібний гурт, роздріб), логістика, баланси за видами нафтопродуктів.
  • Скраплений газ — обсяг ринку: виробники, імпортери, споживачі, постачання, ціни в опті та роздробі регіонами, транзит LPG, перспективні регіони розвитку;
  • Трейдинг - найбільші гравці, характеристика, історія компаній, кількість, приналежність та адреси нафтобаз, ГНС, АЗС, АГЗС, АГНКС. Структура учасників ринку в регіонах.
  • Альтернативне паливо – основні гравці, виробники, законодавча база.

Аналітики НафтоРинку виконують професійні дослідження ринків нафти та нафтопродуктів та забезпечують замовника оперативними статистичними та аналітичними даними.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. +38 (044) 494-55-56 або e-mail info@expro.com.ua. 

Надішліть заявку Ми зв'яжемося з вами для надання додаткової інформації