ПРАТ «ПОЛТАВСЬКЕ ХПП» стягнуло через суд з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» 82,9 тис. грн боргу за договором продажу нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКЕ ХПП» (власники – Андрій Веревський, ТОВ «КернелКапітал», ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ «Кернел-капітал» та інші; директор –  Віктор Бондаренко) у червні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» (власник – ПАТ «ТАТНЄФТЬ» ІМЕНІ В. Д. Шашина; директор – Рафаель Гайнутдінов) про стягнення 82,9 тис. грн. 

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідач не виконав умови договору в частині поставки нафтопродуктів на суму 82,9 тис. грн, сплачених позивачем на виконання вказаного договору. Так, ще у червні 2019 року між сторонами укладено договір, на виконання умов якого було здійснено оплату нафтопродуктів (талони) в кількості 1,2 тис. літрів на суму 209,2 тис. грн. В порушення умов договору ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» здійснено передачу пального частково. За вказаним вище договором відповідачем не передано оплаченого товару на суму 82,9 тис. грн. 

Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Полтавської області від 27.09.2023 з ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА» стягнуто 82,9 тис. грн, сплачених за договором, та 2,7 тис. грн судового збору.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.