18 вересня, 2023, 13:15

«Нафтогаз Ойл Трейдинг» не розкривав інформацію про продажі пального та супутніх товарів на колишніх заправках Glusco, які АРМА передало компанії в управління 2022 року. Про це заявила керівниця АРМА Олена Дума в інтерв’ю LIGA.net. 

«За весь час управління майном «Нафтогаз Ойл Трейдинг» не надавав нам інформації про рахунки автозаправної мережі U.Go та не показував прибутки від продажу палива», – сказала Дума. За її словами, комісія АРМА з’ясовала, що попереднє керівництво агентства також просило надати інформацію про стан рахунків колишніх активів Glusco, але не отримало її. Нагадаємо, Кабмін призначив Думу головою АРМА 30 червня цього року.

«Комісія від АРМА провела огляд та здійснила фотофіксацію. Колеги встановили, що, крім заправок, паралельно працювала торгова мережа: продавались продукти харчування, кава, чай тощо. Втім, доходів і від цієї діяльності Агентству ніхто не показував», – заявила Олена Дума.

Воно також заявила, що «Нафтогаз Ойл Трейдинг» отримав загалом 212 об’єктів, які раніше належали компанії Glusco, яку пов'язують зі зрадником Віктором Медведчуком. За словами Думи, йдеться про 99 заправок, 88 з яких функціонували. 

Нагадаємо, влітку АРМА розірвало з «Нафтогаз Ойл Трейдингом» договір на управління активами Glusco, а тиждень тому уряд передав їх «Укрнафті». В АРМА кажуть, що «Нафтогаз Ойл Трейдинг» пе перераховував до бюджету прибутку від управління АЗС. 

Водночас в «Нафтогаз Ойл Трейдинг» кажуть, що недоотримання бюджетом доходів від управління мережею Glusco є наслідком бездіяльності АРМА.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз Ойл Трейдинг» інвестував понад 25,7 млн грн у арештовані активи мережі Glusco. З вересня 2022 р. до червня 2023 р. компанія відновила роботу 79 арештованих автозаправних комплексів мережі Glusco на території України під брендом U.GO.

Голова АРМА Олена Дума заявляла, що не бачить підстав для компенсації витрат на запуск мережі, оскільки «Нафтогаз Ойл Трейдинг» витратив на ребрендинг АЗС Glusco 8,5 млн грн без погодження з агентством.