В окупованому Мелітополі та Бердянську, що на Запоріжжі, деякі АЗС не працюють, а на інших – черги. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на свідчення від мешканців. 

«Ледве знайшли автозаправку, де можна, хай хоч і вистоявши чергу, заправити автівку. Всі інші або закриті, або черги такі, що не достоїшся», – розповів мелітополець Центру журналістських розслідувань.

Проблеми з відсутністю пального є і в Бердянську. Майже щодня то на одній, то на іншій АЗС у Бердянську відсутнє пальне. Особливо великі проблеми з дизельним пальним, якого немає на заправках вже понад тиждень.

«На жодній заправці в місті немає дизельки, її вже немає понад тиждень. Щойно прилеглі села почали інтенсивно наповнюватися військовою технікою, вона зникла», – розповіли виданню Бердянськ Сьогодні місцеві жителі.

Також проблеми з пальним є і в інших містах Запорізької області. Це може бути наслідком проблем з постачанням пального, адже ЗСУ постійно тримають під вогневим контролем головні шляхи транспортування палива, а а також з тим, що дизельне пальне ворог використовує для заправки своєї військової техніки. 

Нагадаємо, проблеми з пальним на АЗС спостерігаються і в окупованому Криму. Місцеві оператори АЗС пояснили це логістичними проблемами, а саме – відсутністю постачання через Кримський міст.