НафтоРинок та ExPro Consulting є незалежною командою аналітиків та галузевих журналістів українського ринку нафтопродуктів

Наші цінності

У своїй щоденній діяльності компанія керується трьома базовими принципами:

  • Достовірність, оперативність і зручна візуалізація наданої інформації;
  • Індивідуальний підхід до клієнтів;
  • Конфіденційність і безпека.

Чим ми займаємося

Консалтинг

Компанія надає широкий спектр консалтингових послуг. Наші послуги поширюються на всі сегменти нафтогазового ринку України - upstream, midstream, downstream. 

Ринкові дослідження

Компанія щотижня публікує огляди паливного ринку для українських і зарубіжних компаній.

  • Оцінка та аналіз ринку: структура, динаміка, тенденції.
  • Ціновий моніторинг: оптові та роздрібні пропозиції.
  • Індивідуальні ринкові дослідження і збір даних.
  • Статистика по імпорту-експорту.
  • Дані про інфраструктуру і технології.

Компанія також проводить щомісячні дослідження з видобутку нафти і газу, транспортування вуглеводнів, діяльності українських і зарубіжних НПЗ, наповненню ринку нафтопродуктів України, реалізації, споживання та запасів нафтопродуктів у розрізі регіонів і учасників ринку.

PR/GR

Компанія надає послуги з розробки та реалізації кампаній з просування продуктів і сервісів. Сприяє зміцненню іміджу і створює умови для ефективної взаємодії з органами державної влади та іншими учасниками ринку. НафтоРинок окрім абсолютного розуміння специфіки ринку, володіє необхідним та достатнім інструментарієм, що дозволяє працювати за принципом one stop shop.

Видавнича діяльність

Компанія з 1997 року видає єдиний в Україні фаховий журнал НафтоРинок, який забезпечує передплатників ексклюзивною інформацією з достовірних джерел про бізнес АЗС - продаж пального та товарів, надання послуг та придорожніх сервісів. 

Заходи

НафтоРинок проводить міжнародні конференції, семінари, виставки для мереж АЗС, постачальників обладнаня та трейдерів пального. Щорічно ми збираємо представників найбільших нафтогазовидобувних компаній, постачальників обладнання, інжинірингових компаній, власників і топ-менеджерів мереж АЗС, виробників обладнання  та постачальників товарів на АЗС. На заходах бізнесмени отримають досвід, іде розвитку бізнесу та головне - нові знайомства з партнерами.

Наш досвід

Компанія працює на ринку 20 років, що свідчить про високий рівень довіри до наших продуктів і сервісів. За цей час було організовано десятки конференцій, проведено сотні досліджень і кампаній з просування продуктів і послуг. Крім того, вийшло близько тисячі номерів журналу. Відмінною характеристикою НафтоРинку є наявність найбільшого архіву даних по паливному ринку в Україні, що дає нашим експертам можливість проведення ретроспективного аналізу, а також спрощує процес встановлення причинно-наслідкових зв'язків в подіях і діях гравців ринку.

Наші джерела

Трейдери і оператори паливного ринку, українські та закордоні нафтогазові компанії, органи державної влади, відкриті дані.