21 листопада, 2022, 15:35

Працівники нафтопереробного заводу BP в Роттердамі, який наразі зупинено, не відновлять роботу, доки їхні вимоги щодо підвищення заробітної плати не будуть виконані, повідомляє Reuters з посиланням на заяви лідерів профспілок. 

У суботу компанія ВР заявила, що очікує на відновлення роботи нафтопереробного заводу на початку цього тижня після технічної проблеми. Водночас лідер профспілки CNV Яап Босма заявив, що працівники допоможуть вирішити проблеми, що виникли, але вони не будуть відновлювати операції з переробки нафти, якщо не буде виконано їхній ультиматум.

"Ми допоможемо вирішити проблеми та підготувати потужності до запуску, але на цьому зупинимося, це наш намір", - сказав він.

Працівники нафтопереробного заводу почали акцію протесту опівдні 14 листопада після того, як не змогли домовитися з керівництвом ВР про умови нового контракту, переговори щодо якого тривали з квітня.

Працівники вимагають підвищити зарплату на 9,5%, посилаючись на високий рівень інфляції в Нідерландах, що перевищує 14%, тоді як керівництво запропонувало пакет, що включає підвищення на 5% і виплату одноразової премії в розмірі €4 тис.