25 жовтня, 2023, 14:25

На українських АЗС AMIC ENERGY частка хот-догів становить 54% від загального обсягу реалізації фастфуду, при цьому популярність хот-догу залишається високою протягом усього року. Про особливості розвитку та споживання їжі на українських та польських заправках AMIC ENERGY читайте в статті «Фастфуд на AMIC: про власний бренд та франчайзинг».

«Структура продажі хот-догів в Україні рівномірна, як приклад: український хот-дог займає 22% продажів, французький – 28%, з журавлиною та сиром дор-блю – по 20% кожен вид», - йдеться в статті.

Щодо споживацьких уподобань, то переважна більшість клієнтів AMIC ENERGY обирають хот-доги із світлою пшеничною булочкою. Відсоток споживання хот-догів у темній булці в мережі становить 25%, решта клієнтів (75%) надають перевагу білій. До нового сезону планується оновлення асортименту хот-догів.

хот-дог на АЗС AMIK

Також в компанії планують запуск мінеральної води під власним брендом.

«Ми працюємо зі всіма основними постачальниками на ринку як мінеральної, так і солодкої води, які представлені в Україні. Наразі займаємось підбором постачальників для виробництва води власної торгової марки, тому очікуємо її появу в мережі найближчим часом», – розповіли НафтоРинку в компанії.

Нагадаємо, споживання кави на українських та польських заправках AMIC ENERGY має свої особливості. На каву та кавові напої в Україні припадає понад 50% реалізації всього фаст-фуду, в той час як у Польщі лише 20%.

Джерело: НафтоРинок