На українських дорогах все частіше з’являються ультрасучасні автозаправні комплекси UPG. Навіть попри очевидні ризики сьогодні, національна мережа активно розвивається, будуючи нові об’єкти.

Окрім основного – якості пального, яке компанія безперебійно поставляє з Європи та Америки, UPG робить акцент на комплексності послуг і обслуговуванні. Для водіїв - це той випадок, коли заїхав заправитися і паралельно закрив ще безліч потреб. Тут тобі й магазин з купою важливих дрібниць, й ресторан VIVO café із по-домашньому смачною їжею, яку готують із-під ножа, неперевершеною кавою, ба навіть морозивом власного виробництва.

Відмінне пальне за лояльними цінами – безумовно, переконливий аргумент під час вибору заправки. Але ми поглянемо на мережу під іншим кутом, гастрономічним, адже, погодьтеся, добре поїсти в дорозі усією родиною – так само важливо, як заправити авто якісним пальним. І тут UPG має що запропонувати своїм клієнтам.

Принципова позиція

З початком війни компанія цілковито відмовилася від усього, що може мати бодай якийсь натяк чи то асоціацію з країною-агресором. Після широкомасштабного вторгнення UPG розірвала партнерські відносини з білоруським виробником пального, повністю відмовившись від їхньої продукції. 

Зміни не обійшли стороною й меню ресторанів. Показовою є історія з пельменями. Тут тепер можна придбати страву схожої форми, проте під красномовною назвою «Не вареники з м’ясом». Шах і мат!

Такий хід підкреслює принципову позицію бренду, який, звісно, бере активну участь у зміцненні оборони країни. Навіть просто купуючи каву на UPG, вже допомагаєш – частина коштів від проданого гарячого напою спрямовується на допомогу населенню, яке постраждало від війни.

Концепція - відрізнятися

Кафе ресторанного формату VIVO café є на всіх нових АЗК UPG і тих, що відкрилися після реновації. Про їхню концепцію, насправді, можна розповісти єдиною фразою: «Смачно, як вдома». Таке відчуття приходить вже тоді, коли переглядаєш меню, що побудоване за принципом відтворення домашньої кухні. Тут точно є те, що любиш, страва, яку асоціюєш з дитинством, як от: борщ із м’ясом, хрумкі та запашні деруни чи сирники зі сметаною. Однак, у закладі можна посмакувати й топовими стравами найпопулярніших кухонь світу.

Про те, що саме час зарядитися енергією не лише автомобілю, а й вам, не дадуть забути великі екрани digital signage, розміщені біля паливних колонок і у самому закладі. Вони наче промовляють: «Гей, козаче, чізбургер яловичий з яйцем – те, що тобі зараз потрібно». І ти такий: «Так, давайте краще сет – буде ще ситніше, а це нам, козарлюгам, ой як важливо!». 

Суттєвим є й те, що кухня в кафе – це підприємство повного циклу, де все готується з-під ножа з виключно свіжих продуктів. Тож, коли твоя страва парує на столі, спокушаючи неймовірним ароматом, одразу відчутно, що її готували не з напівфабрикатів. Ще мить тому вона палко шкварчала, як серце Свирида Петровича, а це – автоматичний плюс в гастрокарму.

Кожна страва – результат роботи професійних кухарів, дбайливі руки яких перетворюють свіжу яловичину на соковиту котлету для улюбленого бургера. От ми й дійшли до однієї з найпопулярніших позицій у меню VIVO café – бургера, який представлений тут аж у 7-ми варіаціях.

Розпаковуємо сет швейцарського чізбургера

Щоб об’єктивно розповісти вам про цю страву, ми замовили сети зі швейцарським чізбургером одночасно в двох містах. Страви були ідентичними. На АЗК UPG у столиці сет куштував наш головний редактор, який на післяобідню зустріч прийшов у помітно гарному настрої. Тож робимо висновки.

Для нас замовлення принесли через 11 хвилин. І це, погодьтеся, має значення, адже говорить про те, що компанія цінує час свого клієнта. На касі попередили, що у момент, коли кухня не перевантажена, час видачі швейцарського сета – 12 хвилин. Шукали підступ – нема!

Подача – поезія

Варто зауважити, що візуально замовлення на 100% відповідає зображенню у меню, що одразу піднімає настрій. Обраний нами сет містить чізбургер, смажену картоплю, соус і газований напій. 

Страва подається на спеціальній дерев’яній дощечці. Поки хрумка, злегка підсолена смажена картопля холоне у металевому кошику, ви розгортаєте пергаментний папір, у який дбайливо загорнута основна страва. Наче на АЗК техаського Buc-ee’s, еге ж? У окремій ємності – соус для довершення смаку.

Ну, й останній штрих у подачі цієї страви, який, насправді, багато говорить про сам заклад і його відношення до комфорту клієнта – пара зручних рукавичок. І зараз у кожному з нас посміхнувся справжній гурман.

Якщо ж вирішили взяти смакоту із собою – це буде справді зручно. Вам запропонують надійний пакунок Take away, у якому бургер розмістять у спеціальній картонній коробці, а – картоплю в паперовому стакані.

А тепер про сам бургер

По-перше, він оптимального розміру і це таки важливо. Ароматна булочка бріош тут правильної товщини, а ніжна котлета – ідеального просмаження. Це виключає ситуацію, коли з моменту приготування і до подачі на стіл з м’яса виділяється забагато рідини. Таку страву їсти не зручно, не естетично та й не смачно.

По-друге, котлета у чізбургері містить 80% високоякісної яловичини. У поєднанні зі смачним сиром, підсмаженим беконом і печерицями – це смакує просто фантастично. Салат айсберг і червона цибуля додають страві пікантного відтінку, а соус цезар чудово підкреслює всю композицію.

Ціна цього ситного і смачного обіду також приємно здивувала - у закладі ми залишили 255 грн.

Отож, бургер на UPG перевершив наші очікування. Та, як би довго ми вам про нього не розповідали, краще спробуйте і переконайтеся самі. Нехай смакує!