15 серпня, 2023, 16:51

На каву та кавові напої в Україні припадає понад 50% реалізації всього фаст-фуду, в той час як у Польщі лише 20%, про це йдеться у статті «Як продається кава на АЗС в Україні та Польщі: досвід AMIC».

Як зазначає автор матеріалу, s в Україні, і в Польщі попит на каву високий? і ринки продовжують демонструвати перспективи до зростання.

В «АМІК Україна» кажуть, що наразі продають на своїх АЗС понад 4 млн чашок кави на рік, а це майже 40 тонн кавового зерна – вдвічі більше, ніж на польському ринку. Втім, компанія має в Україні більше АЗС. Зараз під брендом AMIC в Україні працює приблизно 200 заправок. Згідно з даними POPiHN, станом на кінець 2022 року мережа AMIC у Польщі налічувала 117 АЗС. 

Обсяг ринку кави в Польщі продовжує зростати і наразі оцінюється приблизно у 7 млрд злотих (понад 64,1 млн. грн. – ред), розповіли НафтоРинку в AMIC Polska. З них понад 4 млрд злотих витрачають на каву, яку споживають вдома, а приблизно 3 млрд злотих – поза домом. Факторами привабливості кави поза домом називають – хороші кавомашини та кавові зерна, зручні місця розташування та, звичайно, ціну, яка трохи нижча, ніж у кав’ярнях, так зазначили в AMIC Polska.

Також в AMIC Energy розповіли, як триває акція «Незламна кава». Вже зараз  на відбудову зруйнованих агресором соціально значимих об'єктів було акумульовано понад 5,5 млн грн. В компанії зазначили, що продовжили строки благодійної ініціативи до 30 листопада 2023 року й очікують сукупно пожертвувати на відбудову України не менше 10 млн грн.

Також у статті ви дізнаєтесь про вибір кавомашин та особливість обрання зерен для вітчизняної мережі AMIC Energy, а також коли буде оголошено новий тендер на обрання постачальника кави до мережі і чи з’явиться  австрійська Julius Meinl на заправках австрійського бренду.