16 жовтня, 2023, 13:40

Нова пропозиція спеціального асортименту до новорічних свят вже опрацьована в компанії та прибуде за місяць замовникам в Україну. Три нові смаки будуть запропоновані відвідувачам фуд-сервісу, про це НафтоРинку повідомив Віктор Столяр директор «Mantinga Україна».


«Донати до Нового року з начинкою мандарин, смаком яблучного пирога та марципаном, все вже технологічно відпрацьовано і незабаром прибуде в Україну» - повідомив Віктор Столяр.


Не зважаючи на скорочення асортименту до 140-145 позицій з 200, як було до початку повномасштабної агресії, замовники продукції формують індивідуальні запити щодо можливості виробництва ексклюзивних продуктів.


«Велика кількість замовників намагаються відрізнятись від інших гравців ринку та задовольнити найвибаглишиві запити своїх клієнтів. Ми як виробники реагуємо на запити та разом з технологами відпрацьовуємо такі продукти», додав Столяр.


Загалом компанія очікує повне відновлення асортименту вже наступного року, проте новинки асортименту планує презентувати вже найближчим часом. Першими будуть представлені краусан без додавання цукру, круасан з начинкою лавандового крему та емпанади (страва з іспанської кухні).

Новинки продукції на АЗС до Нового року

Нагадаємо, директор українського представництва Віктор Столяр раніше запевняв, що для забезпечення зростаючого попиту  є плани щодо розміщення виробництва в Україні.

Про те, як мережі АЗК, фуд-сервіс, компанії постачальники змінилися  після повномасштабного вторгнення, як подолали виклики та що очікують в найближчий період, читайте в огляді НафтоРинку, який незабаром буде опубліковано в розділі «Статті».

Джерело: НафтоРинок