30 червня, 2022, 13:20

Прокуратура висунула звинувачення директору АЗС в незаконному зберігання та збуту підакцизних товарів, повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.

Обласна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за незаконне зберігання та збут підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Під час слідства було встановлено, що в лютому 2022 року директор ТОВ незаконно придбав та зберігав з метою збуту контрафактний бензин, який реалізовував у мережі автозаправних станцій на околицях Івано-Франківська. Під час обшуків на АЗС було виявлено та вилучено понад 18 600 літрів незаконно виготовлено пального, яке не відповідало вимогам державних стандартів - йдеться в офоціних матеріалах.

В ході розслідування він повністю визнав свою вину у вчиненні вказаного правопорушення та передав на потреби Збройних сил України 10 000 літрів дизельного пального, а також 60 000 гривень.

Наразі, судом призначено штраф у розмірі 85 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Раніше видання НафтоРинок повідомляло про випадки затримання директора АЗС на Закарпатті, що привласнив понад 200 тис. грн.

Джерело: Івано-Франківська обласна прокуратура