23 червня, 2022, 15:35

Слідчі поліції Виноградова (Закарпатська область) розслідують факт незаконного привласнення готівкових коштів шляхом зловживання службовим становищем на одній з місцевих АЗС – повідомляє ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Національна поліція та слідчо-оперативна група прибули на АЗС за викликом про зникнення інкасаторської сумки, в якій була готівка на суму понад 200 тис. грн. Під час слідчих дій було встановлено, що 22-річний керівник АЗС заходив до приміщення, де зберігалися гроші, після чого вони зникли.

«За допомогою системи відеоспостереження «Безпечне Закарпаття» оперативники проклали маршрут руху фігуранта. З’ясувалося, що чоловік встиг покинути межі області і затримати його поліцейським вдалося вже у місті Івано-Франківськ» - йдеться в повідомлені ГУ Національної поліції Закарпатської області.

Дії фігуранта слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в умовах воєнного або надзвичайного стану. Підозрюваного у злочині, у порядку статті 208 КПК, України поміщено до ізолятора тимчасового тримання.