Контрольні перевірки наливів пального провели в мережі АЗС «БРСМ-Нафта» для обраних рандомним способом споживачам на різних видах пального та на різних заправних колонках.

Заміри відпуску пального проводилось для бензину, дизельного пального та для LPG. За підсумками контрольних замірів виявилось, що колонки на АЗС, що по вул. Жуковського (м.Київ) працюють без відхилень та відкалібровані у відповідності до вимог ДСТУ 8912:2019 «Метрологія. Колонки паливороздавальні для рідкого палива».

В мережі «БРСМ-Нафта» зазначили, що обладнання відкаліброване у відповідності до чинного законодавства, і пропонують всім бажаючим скористатися можливістю зробити особисту перевірку відповідності до стандартів наливів на АЗС.

«Перед тим, як купувати пальне, ми всі хочемо бути впевненими, що отримуємо те, за що платимо. Відсьогодні на наших АЗК ти можеш не просто заправитися, а й особисто перевірити точність відпуску пального», - зазначив Олександр Мельничук під час проведення контрольних замірів.

Також він додав, що всім клієнтам, які забажають пройти перевірку точності наливу, в мережі буде запропоновано безкоштовну жваву каву в якості вдячності за довіру.

Під час проведення контрольних замірів відпуску дизельного пального було використано сертифікований мірник. За результатами наливу рівень палива еталонного мірника відповідав показнику обсягу пального, який було зафіксовано на колонці, без відхилень, що було зафіксовано фахівцем з контролю якості та метрології мережі АЗС «БРСМ-Нафта».

Нагадаємо, в мережі АЗС BVS підтвердили точність наливу пального, спростувавши інформацію «Інституту споживчих експертиз»

Джерело: НафтоРинок