27 вересня, 2022, 12:15

Компанія з оренди автомобілів Hertz Global Holdings планує замовити у автовиробника General Motors до 175 тис. електромобілів протягом наступних п’яти років, повідомляє Reuters.

Багатомільярдна угода з Hertz про постачання електромобілів може стати першою з багатьох подібних, сказав під час телефонної конференції Стів Карлайл, керівник операцій General Motors в Північній Америці. "Це величезний перший крок", - сказав Карлайл, додавши, що GM веде переговори про укладання подібних угод з іншими компаніями, що займаються орендою автівок.

Автовиробники скоротили гуртові продажі автівок агентствам з прокату автомобілів, оскільки проблеми з постачанням запчастин призвели до скорочення виробництва. Карлайл сказав, що GM розраховує постачати електромобілі Hertz за роздрібними цінами.

Виконавчий директор GM Мері Барра сказала, що досвід оренди електрокарів збільшить увагу клієнтів до них і сприятиме зростанню компанії. Як очікує Карлайл, на початку наступного року GM поставить Hertz перші електромобілі моделі Chevrolet Bolt.

До 2025 року GM планує збільшити виробництво електромобілів в Північній Америці до 1 млн од. на рік. Крупні угоди допомогли б GM досягти цільових показників продажів електромобілів, адже зараз на ринку Північної Америки цілковито домінує Tesla Inc.

Поточна мета Hertz – до кінця 2024 року збільшити частку електрокарів до 25% автопарку. У квітні в Hertz заявили, що протягом п’яти років закуплять до 65 тис. електромобілів у виробника Polestar, спільного підприємства китайської Geely та шведської Volvo. У жовтні 2021 року компанія Hertz також оголосила про плани придбати 100 тис. електрокарів Tesla, насамперед Model 3.