Tesla зміцнює свої позиції на авторинку США. В ІІІ кв. сумарні продажі Model 3 та Model Y становили приблизно 110 тис. од, а ці дві моделі стали одними найбільш продаваних в Сполучених Штатах серед автівок усіх типів, повідомляє Clean Technica. 

В цілому Tesla в ІІІ кварталі продала в США приблизно 131 тис. автомобілів, що становить 66% від загальної кількості реєстрацій електрокарів у країні. Продажі електромобілів усіх інших виробників сумарно трохи перевищили 70 тис. од. 

За підсумками липня-вересня Tesla з 131 тис. продажів посідала 11 місце в рейтингу серед усіх автовиробників в США, випереджаючи такі бренди як VW, Mercedes, BMW, що продають авто з різними типами двигунів. 

Авторинок США досі не оговтався після ковідного зниження. Продажі легковиків усіх типів у США зросли на 1% у ІІІ кварталі 2022 року порівняно з аналогічним періодом 2021 року, але були на 21% нижчими порівняно з ІІІ кварталом 2019 року. 

На чисті акумуляторні електрокари (BEV) за підсумками липня-вересня припадало 6% реєстрацій автівок. 

За підсумком 9 міс. року авто Tesla посіли чотири місця в п’ятірці найпопулярніших електрокарів за обсягом продажів. Лідером є Model Y з майже 160 тис. реєстрацій. За нею йдуть Model 3 (майже 147 тис. реєстрацій) та Model X (приблизно 30 тис. реєстрацій). На четвертому місці опинився Ford Mustang Mach-E (28 тис. реєстрацій), а на п’ятому - Model S (24 тис. реєстрацій).