4 листопада, 2022, 11:20

Спеціалістами Держпродспоживслужби в Одеській області за 9 міс. 2022 року здійснено 96 заходів державного контролю за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, повідомляє відомство.

Зокрема за порушення державної дисципліни цін при роздрібній реалізації бензинів автомобільних та дизельного палива суб’єктам господарювання надано 24 приписи та прийнято 51 рішення, якими їх зобов’язано здійснити декларування зміни роздрібних цін на пальне відповідно до вимог діючого законодавства та сплатити адміністративно господарські санкції в сумі 13,8 млн грн. Керівники суб’єктів господарювання притягнуті до адміністративної відповідальності, до них застосовані адмінштрафи на загальну суму 16,1 тис. грн, йдеться в повідомлені служби.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення законодавства про ціни і ціноутворення матиме наслідки у вигляді застосування штрафних санкцій, наголошує Держпродспоживслужба