Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області не заборонило ТОВ «МД-СТАРТ» розповсюджувати автомобільний бензин на АЗС «Ніколь», йдеться в Реєстрі судових рішень України. 

Посадовими особами Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 23.12.2021 було здійснено державний контроль за додержанням ТОВ «МД-СТАРТ» (власник та директор – Ганна Поливкан) законодавства про захист прав споживачів. За результатами здійсненого відбору зразків автомобільного бензину А-95-Євро5-БО встановлено його невідповідність вимогам ДСТУ 7687:2015 за показниками: об’ємна частка випаровування за температури 70°С, %, в межах; об’ємна частка випаровування за температури 100°С, %, в межах.

З огляду на вказані обставини та встановлені порушення вимог законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у січні 2022 року звернулось до Івано-Франківського окружного адміністративного суду з позовом до ТОВ «МД-СТАРТ» про зупинення надання послуг.

Так, позивач просив суд заборонити ТОВ «МД-СТАРТ» розповсюджувати бензин автомобільний А-95-Євро-5-БО на заправці  «Ніколь» в м. Городенка по вул. Станіславська, 95, який отриманий згідно видаткової накладної в кількості 4 тис. л.

Суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позову. Відтак, рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 08.09.2022 ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відмовлено у задоволенні позову.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.