ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «ВЕЛ ПЕТРОЛ» 10 млн грн боргу за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.      

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру; директор –  Сергій Корецький) у червні 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ВЕЛ ПЕТРОЛ» (власник та директор – Володимир Довгенко) про стягнення 10 млн грн боргу та відшкодування судових витрат. Позов мотивовано порушенням відповідачем порядку та строків оплати товару за договором поставки нафтопродуктів. 

Оскільки матеріалами справи підтверджено факт порушення відповідачем свого зобов'язання зі сплати вартості поставленого позивачем товару, суд дійшов висновку, що у позивача виникло право вимагати з відповідача примусового виконання простроченого грошового зобов'язання в натурі щодо сплати заборгованості. 

Як наслідок, рішенням Господарського суду Черкаської області від 18.01.2024 з ТОВ «ВЕЛ ПЕТРОЛ» стягнуто 10 млн грн боргу, 150 тис. грн судових витрат.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання — за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.