Британська Shell отримала у ІІІ кварталі $9,45 млрд прибутку, що трохи нижче рекордного рівня другого кварталу - $11,5 млрд, повідомила компанія у своєму звіті.

Більша частина прибутку припадає на сектор Upstream - $5,9 млрд, LNG - $2,3 млрд, тоді як сектор дистрибуції приніс $820 млн, а відновлювана енергетика - $383 млн.

Британський нафтогазовий гігант продовжує програму викупу своїх акцій, оголосивши про плани придбати паперів на $4 млрд протягом наступних трьох місяців. У другому кварталі компанія придбала своїх акцій на $6 млрд. 

Shell заявила, що збільшить виплату дивідендів на 15% у четвертому кварталі, які будуть виплачені в березні 2023 року. Це буде п’яте збільшення дивідендів компанією після скорочення їх на 60% під час пандемії COVID-19.

За підсумками 9 місяців Shell отримала $30,5 млрд прибутку і має шанс за підсумками року перевершити свій рекорд на рівні $31 млрд, отриманий у 2008 році.

Як повіжомляв НР, американська нафтопереробна компанія Valero Energy Corp заявила про отримання $2,82 млрд прибутку у третьому кварталі, що перевищило оцінки аналітиків. А нафтосервісна компанія Halliburton подвоїла свій чистий прибуток.