Польська мережа MOYA відкрила нові АЗС в Малопольському, Мазовецькому та Лодзькому воєводствах. Усі об’єкти мають магазини та пропозицію продуктів швидкого харчування Caffe MOYA, повідомила компанія на своєму сайті. 

Згідно з інформацією, на сайті мережі, наразі вона налічує вже 394 АЗС. Отже, оператор Anwim наближається до круглої цифри - 400 станцій.

Першу з нових автозаправних станцій відкрили в Тарговіску в Малопольському воєводстві. АЗС розташована на популярній трасі Тарнув-Краків. Комплекс пропонує 95 і 98 бензин, стандартне дизпальне та брендове ON MOYA Power, а також LPG. Станція також пристосована для обслуговування вантажівок: має стоянку, ПРК для швидкої заправки дизельного палива та AdBlue на розлив. На АЗС працює магазин та кафе MOYA, де можна випити кави, з’їсти хот-дог чи інші солодкі та солоні закуски.

Ще дві станції знаходяться в центральній частині Польщі. Один у Кшиваницях у Мазовецькому воєводстві на трасі Варшава-Бидгощ (DK 10), а інший у Випихуві в Лодзькому воєводстві (DW 483). 

Як повідомляв НР, в липні польська мережа Moya відкрила чотири нові АЗС та розрослася до 380 локацій. Отже, з липня мережа збільшилася на 14 станцій. Moya протягом кількох років зберігає найвищу динаміку розвитку на польському ринку. Anwim, власник і оператор мережі АЗС Moya, запускає по кілька десятків АЗС на рік. Плани розвитку компанії передбачають розширення до 500 станцій до кінця 2024 року.