1 квітня, 2024, 17:05

Польська мережа Moya поповнилася трьома новими станціями у Сілезькому воєводстві, що знаходиться неподалік кордону з Чехією та Словаччиною. Про це повідомляє видання petrolnet.pl. 

Нові станції знаходяться у Хожуві, Тарновських Гурах та Радзьонкуві. На всіх АЗС можна придбати широкий асортимент пального та супутніх товарів. Зокрема, пропонується бензин марки PB95, звичайне дизельне пальне та ДП MOYA Power, а також скраплений газ та реагент AdBlue на розлив.

Всі об'єкти доступні для клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень і розташовані в місцях з великим потоком людей — поруч з торговими та сервісними центрами. Розташування станцій забезпечує можливість заїзду на АЗС з обох напрямків руху.

На об’єктах працюють крамниці та кав'ярні Caffe Moya, де можна придбати кавові напої, а також різні страви та закуски.

На нещодавно відкритих АЗС також встановлено безконтактні мийки, є пилосос та компресор. Поруч зі станціями встановлено комірки для видачі посилок.

Церемонія відкриття станції в Хожуві відбулася у четвер, 28 березня, а станції в Тарновських Гурах та Радзьонкуві розпочали роботу у п'ятницю, 29 березня. З нагоди відкриття клієнтам нових станцій надають додаткові знижки на пальне, а також діють спеціальні пропозиції.

В кінці 2023 року повідомлялося, що польська мережа MOYA зросла до 450 АЗС. Її оператор – компанія Anwim — щороку додає до мережі приблизно 50 нових заправок. До 2028 року компанія хоче мати щонайменше 700 АЗС по всій Польщі, а до кінця 2024 року — 500 заправок. 

Нагадаємо, місяць тому мережа Moya відкрила АЗС на польському Підкарпатті.