14 листопада, 2023, 17:40

ТОВ «ПУМБА ОІЛ» не скасувало в апеляційному порядку 80 тис. грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

Посадовими особами ГУ ДПС у Волинській області проведено перевірку АЗС № 2 (м. Луцьк), де здійснює свою діяльність ТОВ «ПУМБА ОІЛ» (власники – Віктор Сохач та Тетяна Моісеєва; директор – Віктор Сохач). У ході перевірки встановлено відсутність підтверджуючих документів щодо повірки/оцінки відповідності/калібрування рівнемірів-лічильників та витратомірів-лічильників у період з 09.07.2021 по 30.12.2022. На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства 80 тис. грн штрафу. 

Вважаючи протиправними дії контролюючого органу, ТОВ «ПУМБА ОІЛ» звернулось до суду з позовом про визнання протиправним та скасування вказаного податкового рішення. Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку про доведеність факту вчинення Товариством правопорушення та обґрунтованість застосування контролюючим органом штрафних санкцій. Відтак, рішенням Волинського окружного адміністративного суду від 29.05.2023 ТОВ «ПУМБА ОІЛ» відмовлено у задоволенні позову. 

Не погоджуючись з таким рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати оскаржуване рішення та прийняти нове про задоволення позову повністю. Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 20.09.2023 апеляційну скаргу ТОВ «ПУМБА ОІЛ» залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.