Консалтингова компанія НафтоРинок, видавець журналу та аналітичних оглядів Daily fuels&LPG разом з трейдерами розробив новий формат цінових індикативів на дизельне пальне з доставкою автонормами по областях. Новий інформаційний продукт Diesel DDP (Delivered Duty Paid) поки  виходить два рази на тиждень – у вівторок та четвер з перспективою на щоденну публікацію.

«З огляду на інфраструктурні зміни поставок пального до України через війну з росією, саме поставки бензовозними нормами нині є драйвером цінових змін. Червень-липень – переломний період в поставках дизпального, аграрні компанії, що на старті збирання врожаю, мають можливість отримати ресурс по доступних цінах. Сьогодні саме нові імпортери, які оперативно налагодили логістику дизпального з Європи, за адекватну націнку задовільняють попит споживача, доставляючи ресурс на підприємства», - наголошує керівник проєкту Олександр Сіренко.  

За його словами, третина імпорту ДП постачається автонормами, що є рекордом для України, а на внутрішньому ринку незалежно від способу поставки організовано розвозку пального бензовозами від західних кордонів до споживачів.  

«Кожен споживач, будь-то аграрій чи перевізник, або власник регіональної мережі АЗС знайде в Diesel DDP постачальника ресурсу на свої об’єкти», - коментує оглядач НафтоРинку Микола Сичов.

Замовити Diesel DDP (xsl) можна за посиланням, вартість – 1500 грн/міс.

Джерело: НафтоРинок