Троє членів організованої групи постануть перед судом за викрадення військового майна на понад 130 тис. грн. Про це повідомила Кропивницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону. 

Згідно з даними слідства, у грудні 2022 року начальник електростанції відділення аеродромно-технічної роти організував схему розкрадання пального, яке зберігалось на території військової частини.

«Залучивши до оборудки командира відділення та цивільну особу, у період з травня по червень 2023 року, за неправомірну вигоду, вони незаконно реалізували місцевим мешканцям дизельне пальне з військової частини загальним об’ємом 3 тис. л, спричинивши таким чином шкоду державі на суму понад 130 тис. гривень», — йдеться у повідомленні.

До суду направлено обвинувальний акт стосовно трьох членів організованої групи

за фактами викрадення військовослужбовцями військового майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою організованою групою осіб в умовах воєнного стану.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Третього слідчого відділу ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводження співробітників УСБ України в Кіровоградській області.