27 жовтня, 2023, 16:05

Абсолютним лідером-імпортером з поставок бензинів автонормами на внутрішній ринок України є «Укрпалетсистем», оператор національної мережі АЗК UPG. Про це йдеться в дослідженні НафтоРинку, опублікованному в щомісячному виданні NR Monthly fuels&LPG за вересень 2023 р.

Так, протягом трьох кварталів 2023 частка UPG серед усіх імпортерів бензинів автотранспортом склала 22,6%.

Крім того, UPG займає провідну позицію серед імпортерів дизельного пального автотранспортом. Протягом І-ІІІ кварталів 2023 частка компанії становить 6,4%. У вересні 2023 компанія збільшила свою частку на ринку до 8,3%.

Нагадаємо, група UPG є власником найбільшого в Україні парку бензовозів – 450 од. Крім того, з минулого року у розпоряджені групи UPG інфраструктура Польщі (перевалка та термінали для світлих нафтопродуктів).

В жовтні на АЗК UPG стартував продаж сезонного дизпального, яке витримує мінус 17оС, виробництва найбільшої нафтогазової компанії Оману - OQ Group.

Докладний огляд ринків бензину та дизпального, а також інших нафтопродуктів, зі зручною інфографікою можна знайти у щомісячному виданні NR Monthly fuels&LPG за вересень 2023 р.