Компанія «Інтекс Інвест» виграла конкурс на поставку 66 тис. л пального для поліції Кіровоградщини на 2,97 млн грн, йдеться на сайті Prozorro. 

В тендерній документації вказано, що Управління поліція охорони Кіровоградщини планує закупити 60 тисяч літрів бензину А-95 та 6 тисяч літрів дизельного пального. 

Конкурс виграло товариство з обмеженою відповідальністю «Інтекс Інвест», яке при очікуваній вартості в 3 млн грн запропонувала поставити пальне за 2,97 млн грн. Поставити паливо підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Як зазначено на сайті Youcontrol, компанію «Інтекс Інвест» зареєстровано у 2015 році в Дніпрі. Керівником організації є Антон Посилаєв, а статутний капітал компанії становить 4 тис. грн. Окрім оптової і роздрібної торгівлі паливом, вона займається посередництвом у торгівлі іншими товарами, а також купівлею та продажем нерухомості, надання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна.

Компанія вже вигравала тендери на забезпечення паливом медичних, соціальних, освітніх та державних установ у різних областях України. 

Актуальні тендери державних та приватних компаній із закупівель бензину, дизпального та скрапленого газу, а також інформація про переможців публікується у випусках Daily fuels&LPG. Поточні оптові та роздрібні ціни нафтопродуків щодня доступні за підпискою  на унікальний інформаційний продукт ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.