28 вересня, 2022, 13:40

Компанія з прокату автомобілів Hertz Global Holdings Inc співпрацює з енергетичним гігантом BP в проєкті встановлення зарядних станцій для електромобілів (EV) по всій Північній Америці, повідомляється на сайті BP. Компанії мережа електрозарядок потрібна в першу чергу для обслуговування власного автопарку електрокарів. 

Згідно з угодою, компанія bp pulse керуватиме станціями зарядки електромобілів, які будуть відкриті і для клієнтів Hertz і для широкої громадськості. Hertz не розкрила інших подробиць угоди з BP.

Як повідомляв НР, Hertz планує замовити у автовиробника General Motors до 175 тис. електромобілів протягом наступних п’яти років. Поточна мета Hertz – до кінця 2024 року збільшити частку електрокарів до 25% автопарку. У квітні в Hertz заявили, що протягом п’яти років закуплять до 65 тис. електромобілів у виробника Polestar, спільного підприємства китайської Geely та шведської Volvo. У жовтні 2021 року компанія Hertz також оголосила про плани придбати 100 тис. електрокарів Tesla, насамперед Model 3. 

Раніше в Hertz заявляли, що до кінця 2022 року планують мати в Північній Америці мережу з 3 тис. зарядних станцій. Bp pulse має на меті встановити понад 100 тис. зарядних пристроїв у всьому світі до 2030 року, з яких 90% будуть швидкісні або надшвидкісні.