23 червня, 2022, 11:10

23 червня починають роботу чотири АЗС під брендом KLO в Чернівецькій та Івано-Франківській областях, повідомляє кореспондент НафтоРинку з Буковини. 

АЗС знаходяться за адресою:

  • Чернівецька обл. Новоселицький р-н.  С. Бояни вул. головна 2б;
  • Чернівецька обл. Хотинський р-н. с. Недобоївці вул. Головна 2а;
  • Чернівецька обл. Кіцманський р-н. с. Стрілецький Кут вул. Шивченка 10;
  • Івано-Франківська обл. Коломийський р-н. с. Черемхів вул. Майбородського 2а.

В компанії столичного оператора повідомили, що дійшли згоди з місцевим оператором на використання бренду. «Станції були оформлені за стандартами нашої мережі – це умови франшизи. До того ж ми забезпечуємо всі чотири АЗС пальним та тими товарами та послугами, до яких звикли наші клієнти», - повідомили в KLO. За словами співрозмовника, обов’язковими супутніми товарами на АЗС в Чернівцях – кава (з 2020 р. – це Piazza D'Oro Dolce) та хот-доги (ТМ Mr. Grill).

Джобером KLO став місцевий оператор «Стелс», який керує двома брендами АЗС – Stels та Vizit в двох областях. «Це наш пілотний проєкт, під який ми виділили станцію Stels та три АЗС Vizit, які лишаються під нашим управлінням. Переваги співробітництва – це для нас досвід роботи за стандартами іншого бренду та гарантія поставок пального, для KLO – вихід бренду в перспективний регіон, для клієнтів – отримати товари та послуги відомого бренду», говорить керівник чернівецької мережі Віталій Шенкарюк.

На станціях представлена стандартна для KLO лінійка пального, що включає брендові бензини та ДП Ventus і AdBlue. На всіх станціях є магазин та послуга підкачки шин, на трьох – мийка, а на двох – пилосос.

«Ми відкриті для розширення франшизі в інших регіонах», - додав НафтоРинку співвласник KLO В’ячеслав Стешенко.

 

Довідка НафтоРинку:

Мережа KLO нараховує 64 АЗС в Київській, Житомирській та Чернігівській областях. Частину АЗС та нафтобазу у лютому-березні 2022 р. було зруйновано під час окупації російськими військами. 

Мережа Stels  нараховує 15 АЗС в Чернівецькій та Івано-Франківській областях.