9 лютого, 2024, 14:55

Rompetrol Downstream, підрозділ казахстанської групи КМГ, нещодавно відкрив два нових АЗК Rompetrol в Румунії. Про це компанія повідмила на своєму сайті.

Нові станції знаходяться на трасі А1 (ділянка Орашть - Сібіу) в околицях міста Крістіан. Автомагістраль А1 є основним шляхом, який з’єднує Румунію з Угорщиною та країнами Західного Європейського Союзу.

Ці два АЗК є частиною пакету з 12 об'єктів, побудованих компанією Rompetrol на трасі А1 і завершених у 2023 році. Нові АЗС знаходяться біля таких населених пунктів: Печіца, Орашть, Рекаш, Гирмата, Сагу. Загальна сума інвестицій у всі 12 комплексів становить понад $40 млн. Гроші були надані казахстансько-румунським енергетичним інвестиційним фондом.    

Кожна станція, на якій працює близько 100 співробітників, оснащена трьома мультипродуктовими колонками для легкових автомобілів, однією швидкісною ПРК для дизельних вантажівок, колонкою AdBlue. На станціях також продається LPG та встановлено дві станції швидкої зарядки електромобілів, кожна з яких має по чотири порти. АЗС продають пальне виробництва НПЗ Petromidia Navodari (лінійка Efix). 

На нових АЗС працюють крамниці з супутніми товарами, кафе та ресторани. Вони спроєктовані та побудовані відповідно до концепції hei. 

Кавовий куточок hei&coffee пропонує кавові напоїв, зроблені з зерен, які походять з 7 країн (Гватемала, Бразилія, Мексика, Гондурас, Індія, Руанда, Ефіопія).

«Наступним кроком є відкриття 6 нових АЗС Rompetrol в Румунії, відповідно на трасі А3 (поблизу Санпол - Муреш) та на об'їзних шляхах міст Сучава та Брашов. Ці проєкти вже реалізуються на різних етапах — від проектування до отримання офіційних дозволів від місцевих органів влади», — зазначив Лауренціу Колцанел, директор Групи з питань мережі, планування та розвитку.

 

Нагадаємо, нещодавно Rompetrol відкрила у Молдові АЗС в оновленому дизайні.