27 лютого, 2024, 16:05

Мережа АЗС TravelCenters of America (TA), яка належить британській енергетичній компанії BP, відкриває свій 300-й комплекс в США. Про це компанія повідомила на своєму сайті. 

Новий об’єкт знаходиться у Волтоні, штат Кентуккі. Урочисте відкриття АЗК відбудеться 27 лютого о 10 ранку і включатиме церемонію перерізання стрічки в новій будівлі площею 12 200 квадратних футів (приблизно 1133 квадратних метри), де будуть працювати ресторани HWY Kitchen та KFC, мінімаркет з гарячими і холодними продуктами харчування та напоями, а також СТО під брендом TA Truck Service.

На честь відкриття 300-ої АЗС TA нарахує 3 тис. водіїв подвійними бонусними балами в рамках програми лояльності UltraONE Loyalty. Окрім того, компанія проводить конкурс в Instagram, де всі гості закладу мають шанс виграти одну з 30 подарункових карток номіналом $100.

На новому об’єкті TA створено 100 нових робочих місць для місцевої громади. На честь відкриття АЗК TA пожертвує $2,500 благодійній організації Freestore Foodbank, найбільшому постачальнику продуктів харчування та послуг для дітей і сімей у Великому Цинциннаті, Північному Кентуккі та Південно-Східній Індіані.

TA була придбана британською енергетичною компанією BP у травні 2023 року за $1,3 млрд. На той час мережа мала приблизно 290 об'єктів у США. Цього року TA планує відкрити 20 нових локацій.