30 квітня, 2024, 15:05

На що варто звернути увагу брендам з паливного ритейлу під час побудови стратегії просування у соціальній мережі TikTok, про це йдеться у дослідженні, яке проведено редакцією НафтоРинок та опубліковано у статті «Чи комфортно АЗС в TikTok?».

Вдалий вибір формату та контенту, який мав відгук в аудиторії соціальної мережі, показує високі результати перегляду та залучення на сторінках у бреднів БРСМ-Нафта та UPG. Механіка залучення в цих компаній збудована на миттєвій вигоді споживача, які він отримує або через людські емоції у вигляді похвали та поваги, або через отримання особистої вигоди у вигляді подарунка.

Ключовим меседжем комунікації через TikTok в компанії «БРСМ-Нафта» назвали турботу: «Турбота – це наша робота». А першим меседжем було «Турбота про людей та авто» — зазначив керуючий партнер мережі Олександр Мельничук.

Найперше ж відео рубрики «Компліменти клієнтам» подивилося 2,5 млн. людей. Загальне охоплення на усіх платформах склало понад 4 млн. Ці рекордні цифри, звісно, були приємними, але найбільше нас тішили усмішки, подаровані такій великій кількості українців. Кожен хотів стати героєм наступного ролика» - зазначила в. о. маркетинг-директора UPG Катерина Дробілко.

В огляд потрапило дев’ять мереж АЗС, які мають свої профілі в мережі TikTok. Проте, не зважаючи на відносно ранній старт в соціальній мережі, ще у 2020 році таких компаній як ОККО, WOG та SOCAR Ukraine, значних успіхів не було досягнуто.

Проте, як повідомили в мережі АЗС SOCAR Ukraine, що залучають зовнішній продакшн та внутрішні ресурси до створення контенту і «Менш ніж за рік цифра збільшилась на 60 К підписників».

Джерело: НафтоРинок